Enactus Uniwesytet Ekonomiczny Poznań

Dołącz do nas już dziś

Chcesz rozwijać się i działać na rzecz lokalnej społeczności? Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Krótko o inicjatywie Enactus

Jesteśmy grupą zorientowanych na sukces, kreatywnych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, których w marcu 2011 połączyła roku idea współdziałania. Zainteresowanie przedsiębiorczością przekłada się m.in. na kontakt ze środowiskiem biznesowym, organizację szkoleń, case study, doradztwo dla małych przedsiębiorstw, a także wspieranie inicjatyw związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Nowa perspektywa dla społeczeństwa i biznesu.

New perspectives for society and business.

Konferencja Fair Trade

W dniach 9-11.11.2012r w Poznaniu odbędzie się międzynarodowa konferencja Fair Trade Towns. Konferencja ta będzie obejmowała głównie tematy związane z szeroko pojętym Fair Trade’em(Co to jest? Sprawiedliwy Handel). Do naszego miasta przyjedzie ok. 150-200 gości z całego świata by prowadzić dyskusje związane z dalszym ruchem „Miast Sprawiedliwego handlu” (konferencja FT).

SKN SIFE UEP znalazł się w grupie koordynującej projekt Awair&Fair, którego celem jest pomoc w uzyskaniu przez miasto Poznań tytułu: MIASTO SPRAWIEDLIWEGO HANDLU.( O ten tytuł walczą jedynie 2 miasta w Polsce- Poznań i Gdańsk). W ramach tego projektu organizujemy Międzynarodową Konferencję(opis wyżej)

POTRZEBUJEMY WOLONTARIUSZY, którzy będą z nami współtworzyć to wydarzenie oraz pomogą by dobrze zaprezentować miasto Poznań na arenie międzynarodowej.

Pomoc polegać będzie na m.in: oprowadzaniu po mieście, udzielaniu informacji gościom a także wszelkich innych drobnych sprawach organizacyjnych. Szkolenie odbędzie się 29.10(poniedziałek) o godzinie 14.00 w sali sesyjnej nr 3 - na parterze Urzędu Miasta Poznania, Plac Kolegiacki 17.00a po jej zakończeniu każdy wolontariusz dostanie specjalny certyfikat udziału w organizacji tego przedsięwzięcia.

Uczestnictwo w tej konferencji to szansa na zawiązanie nowych znajomości, świetną zabawę, a zarazem i możliwość zobaczenia „od środka” jak wygląda organizacja takiej imprezy i zdobycie cennego doświadczenia, które na pewno zaprocentuje w przyszłości!

Jedynym wymaganiem jest umiejętność komunikowania się w języku angielskim!

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij na adres: sonia9106@gmail.com swoje imię, nazwisko i numer telefonu a my będziemy się z Tobą kontaktować na bieżąco i informować o terminach spotkań.