Enactus Uniwesytet Ekonomiczny Poznań

Dołącz do nas już dziś

Chcesz rozwijać się i działać na rzecz lokalnej społeczności? Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Krótko o inicjatywie Enactus

Jesteśmy grupą zorientowanych na sukces, kreatywnych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, których w marcu 2011 połączyła roku idea współdziałania. Zainteresowanie przedsiębiorczością przekłada się m.in. na kontakt ze środowiskiem biznesowym, organizację szkoleń, case study, doradztwo dla małych przedsiębiorstw, a także wspieranie inicjatyw związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Nowa perspektywa dla społeczeństwa i biznesu.

New perspectives for society and business.
O nas
EnActUs Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu jest inicjatywą, skupiającą obecnych liderów biznesu, środowiska akademickiego, a także zdolnych i aktywnych studentów w celu pobudzenia przedsiębiorczości, a także aktywizacji zawodowej wybranych grup środowisk. Nasze zainteresowanie przedsiębiorczością przekłada się m.in. na organizację szkoleń, warsztatów oraz doradztwo dla mikro przedsiębiorstw. Chcemy realnie wpływać na lokalną społeczność oraz kształtować nasze otoczenie.

Naszą działalność rozwijamy prężenie od października 2011 r. Do tego czasu z sukcesem sfinalizowaliśmy między innymi takie projekty jak certyfikowane szkolenia z pierwszej pomocy, warsztaty na temat CSR, wykłady otwarte na temat idei „Sprawiedliwego handlu”, zbudowanie strategii marketingowej dla jednego z poznańskich przedsiębiorstw. Dodatkowo byliśmy partnerem w międzynarodowej konferencji organizowanej przez Urząd Miasta w Poznaniu na temat „Fair Trade”.

EnActUs UEP, naszą misją jest kreowanie nowych perspektywy dla biznesu i społeczeństwa!